Pracovní květen v Parku Pravíkov

V červnu čeká Park studií a reflexe Pravíkov Slavnostní inaugurace. Do té doby je potřeba zvládnout spoustu práce – plánujeme začít s úpravami pozemku a dalšími přípravami na inauguraci. Proto budou prakticky všechny květnové víkendy (někdy prodloužené) věnované práci – a každá pomocná ruka se bude hodit.

Sobota 5. května bude patřit Dni inspirace, ale od neděle do úterý už začneme s pracemi na zahradě. A budeme v nich pokračovat i během víkendu 12.-13. května. Data a časy jsou zatím orientační, protože závisejí na tom, na kdy se podaří domluvit techniku, kdy budou hotové plánky atd. Ale práce bude tolik, že určitě bude co dělat.

Abychom věděli, s kolika lidmi můžeme počítat, dejte nám, prosím, vědět, od kdy do kdy byste do prací na zahradě rádi zapojili. Kontakt: Dana Feminová (777 711 911, danafem@volny.cz).

Od pátku 18. května (intenzivně se bude pracovat zejména během dvou prodloužených víkendů: 18.-20. a 25.-27. května) nás čekají trochu náročnější práce: kopání, betonování, malování fasády a další.

S dotazy a potvrzením své účasti se obracejte na Jana Bednáře (608 731 162, janb@volny.cz).

od loňského léta Park postupně upravujeme a vytváříme společnými silami. Opravdu každá pomoc je vítaná. Určitě si během pracovních dnů najdeme i chvíli na procházku, společné popovídání a podle nálady třeba i na nějakou symbolickou ceremonii.

 

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)