Letní pracovně prožitkový týden pro rodinky s dětmi

Srdečně zveme rodiče s dětmi na letní pracovně prožitkový pobyt v Parku Studií a reflexe Pravíkov, který proběhne v týdnu 9.-15.7.2012 a během kterého se budeme zabývat nejen manuálně-tvůrčím zvelebováním Parku.

Čeká nás ochutnávka výchovy k nenásilí, poznávání světa, artefiletika, povídání, pohádky, divadlo, tělohrátky, hudba, obřad, oheň, hry, patlání-matlání, zahradničení, stavebničení a mnoho dalšího.

Každý večer po uspání ratolestí se budeme zabývat osobním růstem a prožitkovými činnostmi.

O víkendu 14.-15.7. nás pak čeká intenzivní seminář O tom, co je lidské, který je určen už jen rodičům a dalším dospěláckým zájemcům.

Cena je 150,- Kč za postýlku na den a 100,- Kč za celodenní stravu, děti polovic. Počet míst je omezen, hlaste se proto, prosím, co nejrychleji.

Kontakt: Daniela Cachová, bedy.ns@seznam.cz, tel. 724 785 876.

Pozvánka: tyden_pro_rodinky_7-2012_letak

 

 

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)