Pracovní květen v Parku Pravíkov

V červnu čeká Park studií a reflexe Pravíkov Slavnostní inaugurace. Do té doby je potřeba zvládnout spoustu práce – plánujeme začít s úpravami pozemku a dalšími přípravami na inauguraci. Proto budou prakticky všechny květnové víkendy (někdy prodloužené) věnované práci – a každá pomocná ruka se bude hodit.

Sobota 5. května bude patřit Dni inspirace, ale od neděle do úterý už začneme s pracemi na zahradě. A budeme v nich pokračovat i během víkendu 12.-13. května. Data a časy jsou zatím orientační, protože závisejí na tom, na kdy se podaří domluvit techniku, kdy budou hotové plánky atd. Ale práce bude tolik, že určitě bude co dělat.

Abychom věděli, s kolika lidmi můžeme počítat, dejte nám, prosím, vědět, od kdy do kdy byste do prací na zahradě rádi zapojili. Kontakt: Dana Feminová (777 711 911, danafem@volny.cz).

Od pátku 18. května (intenzivně se bude pracovat zejména během dvou prodloužených víkendů: 18.-20. a 25.-27. května) nás čekají trochu náročnější práce: kopání, betonování, malování fasády a další.

S dotazy a potvrzením své účasti se obracejte na Jana Bednáře (608 731 162, janb@volny.cz).

od loňského léta Park postupně upravujeme a vytváříme společnými silami. Opravdu každá pomoc je vítaná. Určitě si během pracovních dnů najdeme i chvíli na procházku, společné popovídání a podle nálady třeba i na nějakou symbolickou ceremonii.

 

cs_CZČeština