Letní pracovně prožitkový týden pro rodinky s dětmi

Srdečně zveme rodiče s dětmi na letní pracovně prožitkový pobyt v Parku Studií a reflexe Pravíkov, který proběhne v týdnu 9.-15.7.2012 a během kterého se budeme zabývat nejen manuálně-tvůrčím zvelebováním Parku.

Čeká nás ochutnávka výchovy k nenásilí, poznávání světa, artefiletika, povídání, pohádky, divadlo, tělohrátky, hudba, obřad, oheň, hry, patlání-matlání, zahradničení, stavebničení a mnoho dalšího.

Každý večer po uspání ratolestí se budeme zabývat osobním růstem a prožitkovými činnostmi.

O víkendu 14.-15.7. nás pak čeká intenzivní seminář O tom, co je lidské, který je určen už jen rodičům a dalším dospěláckým zájemcům.

Cena je 150,- Kč za postýlku na den a 100,- Kč za celodenní stravu, děti polovic. Počet míst je omezen, hlaste se proto, prosím, co nejrychleji.

Kontakt: Daniela Cachová, bedy.ns@seznam.cz, tel. 724 785 876.

Pozvánka: tyden_pro_rodinky_7-2012_letak

 

 

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština