Video – Poděkování za 2021

Děkujeme za každou pomoc, podporu i společné inspirující prožitky v roce 2021! Zde malé ohlédnutí za uplynulým rokem:

Díky vaší podpoře jsme byli schopni dokončit dva pokoje a dvě koupelny v Centru studií! Tím se naše ubytovací kapacita v Parku rozšířila z 10 na 18 lůžek! Již budeme moci pořádat krásné semináře a pobyty bez nutnosti přejíždět do penzionu v Kamenici :). Ještě nám zbývá dokončit sál a další místnosti Centra studií, to máme naplánováno na rok 2022 spolu s finanční kampaní.

V roce 2021 se v Parku konalo několik setkání k disciplínám, devět žáků zdárně pokročilo do třetí kvaterny a postupně si osvojilo i některé práce s materiály. Vyráběli jsme keramiku Raku, voskové a sádrové formy a následně je vylévali slitinou. Velmi zajímavá byla práce v dílnách s hliníkem, který se taví při 660°C. V roce 2022 budou setkání k disciplínám i dílnám pokračovat a rádi bychom také uspořádali semináře Usmíření a Vnitřní průvodce.

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)