Pracovní víkend 26.-28.11.2021

O víkendu 26.-28.11.2021 se můžete aktivně zapojit do rozvoje Parku, během něhož budeme pokračovat v dokončování pokojíčků a koupelen, které jsme začali stavět v loňském roce a ve stavbě dalšího zázemí potřebného pro fungování Parku. 

Kromě práce nás čekají každodenní společné či individuální meditace, sdílení, vzájemná inspirace, objevování blízkého okolí a mnohé další.Budete mít prostor na svůj vlastní vnitřní proces, při kterém můžete využít přítomnosti a cenných zkušeností všech přítomných.

Pokud vám uvedený termín nevyhovuje, nebo nemáte možnost účastnit se našich akcí osobně a přesto cítíte, že je vám projekt Parků sympatický a chtěli byste jej podpořit, uvítáme jakoukoliv finanční podporu pro realizaci dalších kroků rekonstrukce. Číslo účtu je 2500074734/2010 a na každou z darovaných částek můžeme vystavit potvrzení o přijetí daru.

Přespání v Parku je nutné z důvodu kapacity zarezervovat předem. Pobyt a spaní v Parku je během pracovních akcí zdarma. Pokud máte zájem o společné stravování, dejte nám vědět (100–150 Kč/den = snídaně, oběd, večeře, svačiny, pitný režim). Ložní prádlo a ručník je potřeba si přivézt, případně jsou k zapůjčení za 50 Kč.


Předem vám moc děkujeme za vaši účast v jakékoliv formě a těšíme se na setkání s vámi.

en_GBEnglish (UK)