Letní pracovní týden

Loni patřilo v Parku Pravíkov celé léto rekonstrukci a úpravám. Tak to letos sice není – po mnoha pracovních víkendech v květnu a v červnu už byl zase čas na semináře, organizační schůzky, relaxaci, meditaci, studium a osobní rozvoj. Přesto je ale pořád co dělat, proto věnujeme jeden srpnový týden (4.-12.8.) práci.

Čekají nás práce na zahradě – úpravy a „čištění“ pozemku (v zadní části Parku je pořád plno skla, železa a dalšího odpadu, který je potřeba vysbírat), sekání trávy, zalévání; opravy a další práce. Během týdne se pravděpodobně budou objevovat další úkoly.

Po celý týden v Parku někdo bude, přesto nám ale dejte předem vědět, pokud plánujete přijet, abychom mohli nakoupit dost jídla, naplánovat práce podle počtu lidí atd.

Kontakt a bližší informace: Petra Duhajská (peta.duhajska@gmail.com, 724 595 639).

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)