Letní pracovní týden

Loni patřilo v Parku Pravíkov celé léto rekonstrukci a úpravám. Tak to letos sice není – po mnoha pracovních víkendech v květnu a v červnu už byl zase čas na semináře, organizační schůzky, relaxaci, meditaci, studium a osobní rozvoj. Přesto je ale pořád co dělat, proto věnujeme jeden srpnový týden (4.-12.8.) práci.

Čekají nás práce na zahradě – úpravy a „čištění“ pozemku (v zadní části Parku je pořád plno skla, železa a dalšího odpadu, který je potřeba vysbírat), sekání trávy, zalévání; opravy a další práce. Během týdne se pravděpodobně budou objevovat další úkoly.

Po celý týden v Parku někdo bude, přesto nám ale dejte předem vědět, pokud plánujete přijet, abychom mohli nakoupit dost jídla, naplánovat práce podle počtu lidí atd.

Kontakt a bližší informace: Petra Duhajská (peta.duhajska@gmail.com, 724 595 639).

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Parky studií a reflexe jsou místa v různých zemích po celém světě, která vznikla na základě potřeby lidí, jejich touhy po zamyšlení, rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština