Víkendový seminář USMÍŘENÍ

HLUBOKÉ VNITŘNÍ USMÍŘENÍ

Komunita pro lidský rozvoj vás srdečně zve na víkendový seminář na téma usmíření.

Studium, četba, video, osobní reflexe, práce ve skupinách, relaxace a meditace formou řízených zážitků, práce s představami, cvičení na změnu úhlu pohledu… Věnuj si víkend na hluboké vnitřní zážitky, které ti pomohou na cestě k sebeosvobození.

Seminář začíná v sobotu 3. listopadu v 10 hodin a končí v neděli 4. listopadu kolem třetí odpoledne.
Seminář je bezplatný – každý si platí jen dopravu (vlastní), příspěvek na provoz Parku (150,- Kč za noc) a jídlo (100,- Kč za den).
Kvůli organizaci je nutné se registrovat předem!

Kontakt a registrace: Daniela Cachová (bedy.ns@seznam.cz, 724 785 876), Simona Heřtusová (simona.hertusova@adopceafrika.cz, 608 301 270).

Komunita pro lidský rozvoj
www.komunita.org

Pozvánka ve formátu pdf: seminář usmíření_kplr_11.2012x

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština