Seminář Vnitřní Průvodce

So 29.4. 11:00 – Ne 30.4. 16:00

Na semináři se naučíte techniky, jak se spojit s hlubokým vzorem – s vnitřním průvodcem. 

Seminářem nás provede Míša Ahimsa, pro kterou je vnitřní průvodce základem osobního rozvoje: 

,,Před několika lety jsem se naučila dostávat ke svému vnitřnímu průvodci. Od té doby si k němu chodím pro radu nebo odpovědi kdykoliv řeším důležité otázky. Pomáhá mí, když je mi smutno, jsem-li v náročné situaci nebo nemocná. Vnitřní průvodce mi dodává sílu, často mi ukáže nějakou hlubší příčinu toho, co zrovna řeším, někdy mně chlácholí :). Díky průvodci vnímám, že mám daleko větší moc nad svým životem a čím dál tím víc se dostávám do své síly a stávám se tou Míšou, kterou si doopravdy přeji být.”

V nádherném prostředí Parku studií a reflexe na Vysočině se budeme věnovat relaxaci, meditaci, práci s představami, četbě, studiu a práci ve skupinkách. 

Seminář je vhodný kohokoliv, kdo má chuť nebo potřebu se ve svém životě posunout, lépe se poznat a naučit se techniky, jak se propojit s tím nejlepším vnitřním prožíváním.

Cílem semináře je:

  • Nalézt spojení s naším nejhlubším vzorem.
  • Ujasnit si vnitřního průvodce, který je naší oporou a rádcem.
  • Spojit se s citem, který nás přivádí k tomu, kým doopravdy jsme.

Do Parku studií je možné přijet už v pátek večer nebo v sobotu dopoledne a lze zůstat do pondělí. 

Seminář je nekomerční. Znalosti a techniky jsou pro nás natolik niterní, že je nechceme vyměňovat za peníze. Každý si platí pouze dopravu a náklady na jídlo, ubytování. 

Doprava vlastní, je možnost se domluvit na spolujízdu dle míst v autech.

Náklady na ubytování jsou 200,- Kč/noc.

Stravování po dohodě společně – rozpočítáme společné náklady. 

Uvítáme dobrovolný příspěvek na rozvoj Parku studií a reflexe v jakékoliv výši.

Kvůli omezené ubytovací kapacitě a organizaci je nutné se předem registrovat níže: 

„Moudrý je ten, kdo zná vlastní hluboké vzory, ale moudřejší je ten, kdo je dokáže dát do služeb nejlepších cílů“ – Silo, z knihy Polidštit Zemi

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština