Žádost Dobrého Bytí pro současnou situaci doma i ve světě

zveme vás ke společným online žádostem Dobrého Bytí pro všechny lidi u nás i ve světě, kteří osobně čelí následkům současné situace v jakémkoliv ohledu. Pojďme se propojit v zážitku lásky, vnitřní síly, víry a naděje a společně touto cestou posílit ty, kdo podporu potřebují.

K těmto žádostem se můžete připojovat až do odvolání pravidelně každé pondělí od 19h v internetové aplikaci ZOOM s níže uvedenými přihlašovacími údaji. Lze se připojit přes počítač i přes mobilní telefon.

Uvítáme, když přeposláním této pozvánky spolu s odkazem k přihlášení pozvete i své přátelé.

Přátelé Parku studií a reflexe Pravíkov

Topic: Dobré Bytí pro současnou situaci
Time: This is a recurring meeting Meet anytime

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/782363430?pwd=WGlJM3UvaGV5eE9qYWhPOVo1NWd4dz09

Meeting ID: 782 363 430
Password: 031146

Pro online „nováčky“ připojujeme snadný návod k instalaci programu: https://drive.google.com/file/d/1Io4249g6k7KuRcSMfytoBwv2PnfiAWst/view?fbclid=IwAR2_7armBhd_AXmcrp58726M_bQAjucUrJELVi3nKyBwP6thi7Eaoy_ZEaU

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)