Studijní víkend

V sobotu a neděli 13.-14. dubna bude Park otevřen každému, kdo bude chtít přijít a dozvědět se více o projektu Parků studií a reflexe, o možnostech jak se aktivně zapojit, o akcích probíhajících v Parku Pravíkov, pro každého, kdo bude chtít strávit čas v klidném místě určeném pro meditaci a studium, bude chtít poznat nové lidi, podívat se na inspirativní videa nebo prostě jen chvíli v klidu posedět.

Po celý víkend bude prostor pro studium, četbu, diskuse, společné ceremonie, promítání, sdílení zajímavých zkušeností…

Není třeba se předem ohlásit, rezervace je potřeba jen v případě, že byste chtěli v Parku přespat. Bližší informace: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com).

Pořádá: komunita Silova Poselství Praha-Nusle.
www.silovoposelstvi.cz

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)