Slavnostní inaugurace Parku Pravíkov

V sobotu 23. června proběhla Slavnostní inaugurace Parku studií a reflexe Pravíkov. Dorazilo celkem asi 250 lidí, z toho zhruba stovka přátel z jiných Parků ve světě.

Sobotní odpoledne patřilo zejména symbolickým ceremoniím – úvodní oslavě, společné žádosti, svatbě a ochraně dětí. V neděli už byl čas na povídání ve skupinkách – o aktivitách jednotlivých Parků a humanistických organizacích, ale i o dalších aktuálních tématech.

Fotky z celého víkendu najdete v několika albech v Galerii.

Těšíme se na další podobné setkání v Parku Pravíkov a děkujeme všem, kteří dorazili, za pomoc s vytvořením úžasné atmosféry.

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)