Silvestr 2015 a Nový rok 2016 v Parku Pravíkov

Silvestr a Nový rok v Parku Pravíkov
31.12.2015 od 16 hodin

Již tradiční oslava příchodu nového roku v Parku studií a reflexe. Konec roku nabízí příležitost zastavit se, podívat se zpět, usmířit se s chybami v minulosti, prožít radost přítomnosti a požádat o sílu a inspiraci do budoucnosti.

„Nejsi padající meteor, jsi zářivý šíp letící k nebesům.“ – Silo

Technické informace:
Příspěvek na provoz Parku je 100 Kč/noc a 50 Kč/den, stravování možné individuálně, v případě společného stravování poplatek 100,-/den (snídaně, oběd, večeře, svačinky, pití…).

I pokud nepotřebujete zajistit místo na spaní, dejte, prosím, předem vědět, že plánujete dorazit, usnadníte tak organizaci.

V případě, že byste v Parku rádi zůstali déle, ozvěte se, začátek a konec je zatím velmi orientační – možná bude Park otevřený celý víkend.

Kontakt: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com)

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)