Seminář usmíření

Srdečně vás zveme na víkend 5.-6. dubna do Parku studií a reflexe Pravíkov na seminář s tématem usmíření. Tento seminář si klade za cíl představit techniky usmíření široké veřejnosti. Společně se podíváme na Silův proslov, kde usmíření popisuje jako hlubokou vnitřní transformaci. Věnovat se budeme i řízeným zážitkům, relaxaci a meditaci. Usmíření je unikátní především v tom, že se člověk staví na stejnou úroveň jako ten, s kým se usmiřuje, a že se může usmířit i sám se sebou. Je to tedy vnitřní zkušenost, díky které můžeme být ve vztazích se svými blízkými uvolnění a v souladu sami se sebou.

Seminář začíná v sobotu v 10 hodin a končí v neděli okolo 18. hodiny.


Příspěvek na provoz v Parku je 50,- Kč/den a 100,- Kč/noc. Na jídle se můžeme domluvit. S dopravou a jídlem by nás víkend neměl vyjít na více než 500Kč/osoba. Pokud by nás bylo více než 10, můžeme domluvit spaní v penzionu v Kamenici nad Lipou.
Pro lepší organizaci prosíme vážné zájemce o vyplnění tohoto formuláře https://docs.google.com/forms/d/1LwxuL91nsxaehMnooXAsjQs03z9KGg8jVml2vZDALZA/viewform

Pořádá: Komunita Silova Poselství Flora
www.silovoposelstvi.cz
http://on.fb.me/1edhP6D

Kontakt: Michaela Pospíšilová (michaelasvarc@gmail.com, 608 652 220 – jen sms).

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)