Seminář usmíření

Srdečně vás zveme na víkend 5.-6. dubna do Parku studií a reflexe Pravíkov na seminář s tématem usmíření. Tento seminář si klade za cíl představit techniky usmíření široké veřejnosti. Společně se podíváme na Silův proslov, kde usmíření popisuje jako hlubokou vnitřní transformaci. Věnovat se budeme i řízeným zážitkům, relaxaci a meditaci. Usmíření je unikátní především v tom, že se člověk staví na stejnou úroveň jako ten, s kým se usmiřuje, a že se může usmířit i sám se sebou. Je to tedy vnitřní zkušenost, díky které můžeme být ve vztazích se svými blízkými uvolnění a v souladu sami se sebou.

Seminář začíná v sobotu v 10 hodin a končí v neděli okolo 18. hodiny.


Příspěvek na provoz v Parku je 50,- Kč/den a 100,- Kč/noc. Na jídle se můžeme domluvit. S dopravou a jídlem by nás víkend neměl vyjít na více než 500Kč/osoba. Pokud by nás bylo více než 10, můžeme domluvit spaní v penzionu v Kamenici nad Lipou.
Pro lepší organizaci prosíme vážné zájemce o vyplnění tohoto formuláře https://docs.google.com/forms/d/1LwxuL91nsxaehMnooXAsjQs03z9KGg8jVml2vZDALZA/viewform

Pořádá: Komunita Silova Poselství Flora
www.silovoposelstvi.cz
http://on.fb.me/1edhP6D

Kontakt: Michaela Pospíšilová (michaelasvarc@gmail.com, 608 652 220 – jen sms).

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)