Oslava 10 let od založení Parku Pravíkov

V sobotu 14.8. od 14 do 18h  vás co nejsrdečněji zveme, abyste spolu s námi oslavili deset let od založení Parku Pravíkov. Můžete se těšit na malou ochutnávku toho, co v Parku děláme, zpětnou vazbu celého procesu rozvoje, na nejžhavější aktuality u nás i v ostatních Parcích studií a reflexe, a především na setkání s těmi, kterým toto místo dává opravdový smysl, včetně našich přátel ze španělských Parků, kteří nám přijedou pomoci při rekonstrukci.

V souladu se současnými opatřeními v souvislosti s Covidem 19 vás z pozice organizátora žádáme, abyste se při příjezdu na jakoukoliv z uvedených akcí prokázali buď EU certifikátem o prodělané vakcinaci, nemoci, negativním PCR či antigenním testem z certifikovaného covidového centra, nebo si přímo na místě udělali antigenní samotest (ten si prosím přivezte sami, nebo si jej můžete na místě zakoupit za cca 100,- Kč).   

Předem vám moc děkujeme za vaši účast v jakékoliv formě a těšíme se na setkání s vámi.

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

NEWSLETTER

en_GBEnglish (UK)