Workshop Řízených zážitků a relaxace

O víkendu 8. – 9.2.2020 proběhne v Parku studií a reflexe praktický workshop řízených zážitků a relaxace, který je otevřen všem zájemcům o osobní rozvoj. Osvojení těchto jednoduchých nástrojů a jejich následné používání v každodenním životě umožňuje praktikujícímu usmířit se s událostmi v minulosti, překonat vnitřní rozpory a následně dosáhnout vnitřní harmonie.

Workshop je zdarma, účastníci hradí pouze náklady na ubytování, stravu a dopravu.

Pro registraci na tento víkend, prosím vyplňte následující formulář nejpozději do 2.2.2020.  S ohledem na zajištění ubytování pro všechny účastníky vás žádáme o včasnou registraci.

https://forms.gle/TGBWEszqThqs9tLj9

Workshop se koná v rámci podpory procesu Disciplín, který bude otevřen zájemcům o hlubší duchovní rozvoj od 4.4.2020 do 10.10.2021. Více informací o celém procesu naleznete zde: /discipliny/

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština