Workshop Psychofyzických cvičení

O víkendu 7. – 8.3.2020 proběhne v Parku studií a reflexe praktický seminář Psychofyzických cvičení, který je otevřen všem zájemcům o osobní rozvoj. Jednoduchá, zpravidla skupinová cvičení, aktivující vegetativní, motorické, emotivní a rozumové centrum spolu se cvičeními na zlepšení pozornosti, mohou praktikujícímu usnadnit následující cestu k dosažení vyšších úrovní duchovního rozvoje.

Workshop je zdarma, účastníci hradí pouze náklady na ubytování, stravu a dopravu.

Pro registraci na tento víkend, prosím vyplňte následující formulář nejpozději do 1.3.2020. S ohledem na zajištění ubytování pro všechny účastníky vás žádáme o včasnou registraci.

https://forms.gle/po4PRqV1BDvd47yg9

Workshop se koná v rámci podpory procesu Disciplín, který bude otevřen zájemcům o hlubší duchovní rozvoj od 4.4.2020 do 10.10.2021. Více informací o celém procesu naleznete zde: /discipliny/

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština