Workshop Psychofyzických cvičení

O víkendu 7. – 8.3.2020 proběhne v Parku studií a reflexe praktický seminář Psychofyzických cvičení, který je otevřen všem zájemcům o osobní rozvoj. Jednoduchá, zpravidla skupinová cvičení, aktivující vegetativní, motorické, emotivní a rozumové centrum spolu se cvičeními na zlepšení pozornosti, mohou praktikujícímu usnadnit následující cestu k dosažení vyšších úrovní duchovního rozvoje.

Workshop je zdarma, účastníci hradí pouze náklady na ubytování, stravu a dopravu.

Pro registraci na tento víkend, prosím vyplňte následující formulář nejpozději do 1.3.2020. S ohledem na zajištění ubytování pro všechny účastníky vás žádáme o včasnou registraci.

https://forms.gle/po4PRqV1BDvd47yg9

Workshop se koná v rámci podpory procesu Disciplín, který bude otevřen zájemcům o hlubší duchovní rozvoj od 4.4.2020 do 10.10.2021. Více informací o celém procesu naleznete zde: /discipliny/

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)