Zářijový pracovní víkend

V Parku je stále spousta práce a už ze zkušeností víme, že společně jde všechno lépe. Proto vás zveme na další pracovní víkend do Parku Pravíkov, který proběhne ve dnech 7. až 9. září. Samozřejmě bude čas i na odpočinek, popovídání, podle chuti třeba i společnou meditaci…

Z prací, které nás čekají, jde zejména o: natírání laviček a stolů, údržba zahrady, dokončení úprav zadní části pozemku a vysbírání všech nečistot a kamenů, dokončení malé provizorní „meditárny“, vytvoření prostoru na kompost, odvoz pneumatik a dalšího nepořádku…

Těšíme se na vás, každá pomoc je vítaná. Pokud si chcete rezervovat místo na spaní v Parku, obraťte se na Petru Duhajskou (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com). I kvůli nákupu jídla je lepší dát předem vědět, kdy vás máme očekávat.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština