Prožitkový víkend pro rodinky s dětmi

Na víkend 5. až 7. října 2012 připravila Komunita pro lidský rozvoj další prožitkovou akci pro rodiny s dětmi. Začínáme v pátek v pět odpoledne, končit budeme v neděli v 16 hodin.

Co vás čeká:
výchova k nenásilí, sázíme strom, artefiletika, povídání, pohádka, divadlo, hudba, obřad, oheň, patláme matláme, atakdále.
Více informací a registrace: Simona Heřtusová (608 301 270, simona.hertusova@adopceafrika.cz), Daniela Cachová (724 785 876, bedy.ns@seznam.cz).

Společné stravování: 100,- za den, příspěvek na náklady na provoz Parku: 150,- za noc.

www.komunita.org
www.parkpravikov.cz

Leták zde:
víkend pro rodinky10.2012_letak

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština