Víkend vnitřní inspirace a tvořivého potenciálu

Víkend, během kterého se budeme mít možnost zaměřit na osobní reflexi, spojit se s tím nejlepším v nás (naším potenciálem) a najít sílu pro další utváření nenásilné reality. 

Park studií a reflexe Pravíkov vytváříme již pár let spolu s dalšími přáteli a věříme, že poskytne ideální atmosféru pro takovéto setkání. Těšíme se na krásný víkend!

———————– Praktické informace —————————————-
Příspěvek na provoz Parku:
za den a noc v Parku 150 Kč
za den bez spaní 50 Kč
za půjčení povlečení 50 Kč

Postelí v Parku je 10, další možnosti přespání jsou v Kamenici. Můžeme se domluvit na společné dopravě, nákupu a (ne)vaření.

Přijímáme závazné rezervace pomocí formuláře zde.

Organizaci víkendu má na starosti Michaela Pospíšilová – 608 652 220, Michaela@nenasilnealternativy.cz.

www.facebook.com/events/617515454928207
pozvánka v PDF: pozvanka_pravikov

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština