Seminář relaxace

Komunita Silova Poselství Flora vás zve na seminář relaxace, který se v Parku Pravíkov uskuteční 15. až 16. února 2014. Během víkendu se budeme věnovat vnější i vnitřní relaxaci. Budeme se učit, jak pomocí volných nebo řízených představ uvolňovat náboje nahromaděné v každodenním životě. Stres je palčivým problémem dnešní uspěchané doby, a je proto důležité se umět uvolnit a zabránit tomu, aby se napětí přenášelo na hlubší fyzickou nebo psychickou úroveň.

Začínat budeme v sobotu kolem desáté dopoledne, konec semináře je plánován na nedělní podvečer (zhruba 17 hodin).

Pozvánku najdete také na Facebooku: https://www.facebook.com/events/342102165928019/.

Příspěvek na provoz v Parku je 50,- Kč/den a 100,- Kč/noc. Na jídle se můžeme domluvit. S dopravou a jídlem by nás víkend neměl vyjít na více než 500Kč/osoba. Pokud by nás bylo více než 10, můžeme domluvit spaní v penzionu v Kamenici nad Lipou.
Pro lepší organizaci prosím vážné zájemce o vyplnění tohoto formuláře: https://docs.google.com/forms/d/1rH54OOvSuPGV2hLDbuV1gXSkphtNG7UslJRBWsUJcjA/viewform

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština