Seminář relaxace

Komunita Silova Poselství Flora vás zve na seminář relaxace, který se v Parku Pravíkov uskuteční 15. až 16. února 2014. Během víkendu se budeme věnovat vnější i vnitřní relaxaci. Budeme se učit, jak pomocí volných nebo řízených představ uvolňovat náboje nahromaděné v každodenním životě. Stres je palčivým problémem dnešní uspěchané doby, a je proto důležité se umět uvolnit a zabránit tomu, aby se napětí přenášelo na hlubší fyzickou nebo psychickou úroveň.

Začínat budeme v sobotu kolem desáté dopoledne, konec semináře je plánován na nedělní podvečer (zhruba 17 hodin).

Pozvánku najdete také na Facebooku: https://www.facebook.com/events/342102165928019/.

Příspěvek na provoz v Parku je 50,- Kč/den a 100,- Kč/noc. Na jídle se můžeme domluvit. S dopravou a jídlem by nás víkend neměl vyjít na více než 500Kč/osoba. Pokud by nás bylo více než 10, můžeme domluvit spaní v penzionu v Kamenici nad Lipou.
Pro lepší organizaci prosím vážné zájemce o vyplnění tohoto formuláře: https://docs.google.com/forms/d/1rH54OOvSuPGV2hLDbuV1gXSkphtNG7UslJRBWsUJcjA/viewform

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)