Prodloužený pracovní víkend – 1. etapa přípravy instalace monolitu

Během května a června budou probíhat přípravy na inauguraci monolitu, která je naplánovaná na 21. června 2014. Pro první etapu prací využijeme prodloužený víkend 8.-11. května.

Co se bude dělat: příprava výztuže do základu, výkop pro základ a přívod elektřiny, vybetonování základu, příprava kamenů pro kruh kolem monolitu; kromě toho se bude bagrem odstraňovat hromada skládky a doupravovat terén v zadní části Parku.

Všechny Parky ve světě jsou vytvářeny lidmi – dobrovolnými příspěvky a prací. Každý se může zapojit, jak mu situace a možnosti dovolují. Přivítáme každou pomocnou ruku.

Během pracovních akcí účastníci neplatí příspěvek na provoz Parku, platí se jen společné stravování. Místo na spaní si, prosím, rezervujte předem e-mailem nebo telefonicky. Z důvodu lepší organizace (příprava nástrojů, nákup jídla atd.) dejte vědět, i kdybyste místo na přespání nepotřebovali, ať víme, s kolika lidmi můžeme počítat.

Kontakt: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com).

Leštění monolitu už je v plném proudu.

2. etapa bude o víkendu: 24. a 25. května
– příprava podloží a dláždění kamenů kolem monolitu

3. etapa bude o víkendu: 7. a 8. června 
– vztyčení monolitu a dokončovací práce

Celý harmonogram si můžete prohlédnout zde: monolit_harmonogram

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština