Prezentace knihy: Silo, Mistr naší doby

Srdečně vás zveme na prezentaci knihy Silo, Mistr naší doby (Pía Figueroa, 2013), která proběhne v úterý 29.10. 2013 od 18:00 v Divadle Kampa (Nosticova 2a, Praha 1).

Program:
Rozhovor s autorkou, čtení povídek z knihy s Táňou Fischerovou, osobní svědectví, videa podtrhující nejdůležitější okamžiky popsané v knize

V lidské historii je málo skutečně velkých Mistrů. Objevují se ve speciálních dobách a jejich současníci je často nerozpoznají. Je málo těch, kterým osud umožní zvolit si jejich následování od úplného začátku: Pía Figueroa poznala Sila, když jí bylo 15 let, a shromáždila příběhy, vzpomínky, dojmy a vyprávěla je ze svého úhlu pohledu. Dospívající, která se zamiluje do myšlenky a během jejího následování se stává ženou. Upřímné svědectví toho, kdo měl to štěstí být v blízkosti velkého revolučního Mistra, který procházel naší dobou a jehož společenský, duchovní i hluboce lidský aspekt je vyobrazen v této knize.

Je to kniha věnovaná mladým generacím, aby mohla být zdrojem inspirace v momentech
velkého zmatku a krize hodnot.

“…V těch šedesátých letech, bouřlivých a tak radikálních, zatímco se na nových TV obrazovkách promítaly první beztížné kroky prvního člověka, který se procházel po Měsíci, měl na úpatí hory Aconcagua jeden prostý muž oblečený do bílého pracovního obleku svůj první veřejný projev před několika stovkami přívrženců, kteří si ho přišli poslechnout, i když bylo třeba čelit větru, sněhu a dělostřeleckým stanovištím vojáků, které poslala argentinská Onganíova vláda…”

Pro informace a kontakt s autorkou:
Dana Feminová, dana.feminova@gmail.com, +420 777 711 911

Program, pozvánka a leták v pdf:
pozvánka na prezentaci
pozvanka
letáček_Silo, Mistr naší doby

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština