Prezentace knihy: Silo, Mistr naší doby

Srdečně vás zveme na prezentaci knihy Silo, Mistr naší doby (Pía Figueroa, 2013), která proběhne v úterý 29.10. 2013 od 18:00 v Divadle Kampa (Nosticova 2a, Praha 1).

Program:
Rozhovor s autorkou, čtení povídek z knihy s Táňou Fischerovou, osobní svědectví, videa podtrhující nejdůležitější okamžiky popsané v knize

V lidské historii je málo skutečně velkých Mistrů. Objevují se ve speciálních dobách a jejich současníci je často nerozpoznají. Je málo těch, kterým osud umožní zvolit si jejich následování od úplného začátku: Pía Figueroa poznala Sila, když jí bylo 15 let, a shromáždila příběhy, vzpomínky, dojmy a vyprávěla je ze svého úhlu pohledu. Dospívající, která se zamiluje do myšlenky a během jejího následování se stává ženou. Upřímné svědectví toho, kdo měl to štěstí být v blízkosti velkého revolučního Mistra, který procházel naší dobou a jehož společenský, duchovní i hluboce lidský aspekt je vyobrazen v této knize.

Je to kniha věnovaná mladým generacím, aby mohla být zdrojem inspirace v momentech
velkého zmatku a krize hodnot.

“…V těch šedesátých letech, bouřlivých a tak radikálních, zatímco se na nových TV obrazovkách promítaly první beztížné kroky prvního člověka, který se procházel po Měsíci, měl na úpatí hory Aconcagua jeden prostý muž oblečený do bílého pracovního obleku svůj první veřejný projev před několika stovkami přívrženců, kteří si ho přišli poslechnout, i když bylo třeba čelit větru, sněhu a dělostřeleckým stanovištím vojáků, které poslala argentinská Onganíova vláda…”

Pro informace a kontakt s autorkou:
Dana Feminová, dana.feminova@gmail.com, +420 777 711 911

Program, pozvánka a leták v pdf:
pozvánka na prezentaci
pozvanka
letáček_Silo, Mistr naší doby

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)