Pracovní víkend – instalace monolitu

Přípravy na inauguraci monolitu jsou v plném proudu. Základ je připravený, kamenný dlážděný kruh kolem monolitu je rozpracovaný. O víkendu 6.-8. června čeká Park Pravíkov významný krok – v sobotu proběhne instalace monolitu. Nenechte si tento okamžik ujít a přijďte přiložit ruku k dílu. Kromě instalace monolitu budou na programu i další práce – zapojení světla, dodělání kamenného kruhu, sekání trávy…

Všechny Parky ve světě jsou vytvářeny lidmi – dobrovolnými příspěvky a prací. Každý, kdo má chuť, se může zapojit, jak mu situace a možnosti dovolují. Vítána je každá pomoc.

Během pracovních akcí účastníci neplatí příspěvek na provoz Parku, platí se jen společné stravování. Místo na spaní si, prosím, rezervujte předem e-mailem nebo telefonicky. Z důvodu lepší organizace (příprava nástrojů, nákup jídla atd.) dejte vědět, i kdybyste místo na přespání nepotřebovali, ať víme, s kolika lidmi můžeme počítat.

Kontakt: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com).

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Parky studií a reflexe jsou místa v různých zemích po celém světě, která vznikla na základě potřeby lidí, jejich touhy po zamyšlení, rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština