Rozvoj Parku

CENTRUM STUDIÍ

Centrum studií je zázemím pro studium a výzkum člověka – jeho historie, vývoje a rozvoje lidského vědomí.

Je místem působení Školy, místem inspirace a gravitačním středem pro Mistry Školy, kteří se starají o rozvoj Parku a jejichž posláním je posilování hluboké vnitřní zkušenosti a práce na objevování nových prostorů mysli.

Zde nacházejí ty nejlepší podmínky pro studium, prohloubení svého výzkumu a meditace. Mohou zde trávit libovolně dlouhou dobu o samotě nebo své zážitky, zkušenosti a pokroky sdílet s ostatními.

Všechny Parky ve světě jsou postaveny a fungují díky lidem. Jsou nezávislé na státu, organizacích či soukromých firmách.

Rekonstrukce domu, ve kterém bude Centrum studií a další ubytovací prostory pro již fungující Centrum práce, začala v létě 2013. Hlavní práce jsou ale teprve v plánu a budou postupovat podle možností.

První fáze rekonstrukce bude obnášet dokončení hrubé stavby: vybourání a přestavění částí obvodové zdi, vybetonování části základů, vybetonování železobetonového věnce, výměna střešní krytiny, ztužení krovu; kanalizace, vodovod, betonová podlaha.

Možností jak se zapojit do kampaně je několik:

  • finančně přispět – číslo transparentního účtu, na který můžete posílat své příspěvky, je: 2500074734/2010. Aktuální stav účtu si můžete prohlédnout zde. Jakákoli částka, kterou se rozhodnete věnovat, je důležitá pro existenci a rozvoj Parku studií a reflexe Pravíkov a je přijata s velkou vděčností.
  • darovat/nabídnout slevu na materiál – potřeba je: beton, hydroizolační fólie (Fatrafol 803), cihly a překlady HELUZ, podstřešní fólie (Jutafol D), střešní krytina (Ruukki monterrey standard)
  • darovat/nabídnout slevu na odborné práce
  • zapojit se do akcí organizovaných v rámci kampaně – aktuální informace budou vždy zde na webu
  • šířit informace o kampani a o Parku Pravíkov
  • jakékoli další nápady jak podpořit kampaň pro Centrum studií jsou vítány!

POZVÁNKY NA AKCE

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština