Oslava 50. výročí Silova poselství „Uzdravení od utrpení“

V sobotu 4.května budeme v Parku studií a reflexe Pravíkov slavit padesáté výročí proslovu “Uzdravení od utrpení” argentinského myslitele Sila.

Oslavy zahájíme ve 12:00 společnou procházkou parkem a představíme si jednotlivé symbolické prvky, které jsou společné všem více než padesáti Parkům studií a reflexe po celém světě.

Následovat budou meditace, žádosti a svěděctví těch, které Silo inspiroval. Večer si promítneme komiks Uzdravení od utrpení.

Oslavy budou zakončeny live spojením s dvaceti Parky studií a reflexe různě po světě včetně historického Parku Punta de Vacas, na hoře, kde Silo před padesáti lety proslov poprvé pronesl. Během tohoto propojení přečteme Dárek od Sila – Žádost ve dvanácti jazycích včetně češtiny.

Přijďte s námi oslavit tento historický milník.

Jídlo i pití bude na místě zajištěno za příspěvek. Doprava možná v případě zájmu společně autobusem. Pro více informací se prosím ozvěte na info@parkpravikov.cz.

Sobota 4.5.2019 od 12 do 21 hodin. Park studií a reflexe Pravíkov, Kamenice nad Lipou.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština