Rezervace

V současné době je Park studií a reflexe Pravíkov otevřen veřejnosti pouze při organizovaných akcích, jejichž seznam najdete v kalendáři. V případě, že chcete nějakou z plánovaných akcí navštívit, je nutné kontaktovat koordinátora konkrétní akce (jméno a kontakt najdete v kalendáři, případně v pozvánce) a závazně si rezervovat místo na akci. Společně se pak domluvíte na možnosti ubytování a stravování v Parku.
Stravování se většinou řeší na každé akci podle domluvy účastníků. Pokud je jídlo zajišťováno hromadně, vybírá se poplatek 100,- Kč za den (snídaně, oběd, večeře + celodenní občerstvení – svačinky, čaje, káva…).

Nocleh v Parku a okolí

V Parku je momentálně 10 míst k přespání během akcí (na pokrytí nákladů na provoz se vybírá poplatek 150 Kč za noc). V případě, že máte zájem o nocleh, kontaktujte koordinátora akce a domluvte se s ním, zda je ještě místo přímo v Parku či je nutné si domluvit nocleh jinde. Nabízíme několik tipů na ubytování v blízkém okolí Pravíkova:

  • Penzion Olga, Štítného 17, Kamenice nad Lipou, rezervace pokojů (cena od 300,- Kč za lůžko/noc, lze případně dohodnout i sleva): 723 262 974,
    www.penzionolga.com.
  • Hotel Beseda, Masarykova 22, Kamenice nad Lipou, telefon: 565 432 180
  • Cyklopenzion, Družstevní 551, Kamenice nad Lipou, cena od 200,- Kč za osobu/noc; www.workcentrum.cz/ubytovani.
  • Hotel Berger, Palackého 73, Kamenice nad Lipou, cena za osobu od 493,- Kč včetně snídaně; www.hotelberger.cz.

POZVÁNKY NA AKCE

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština