Booking and Accommodation

V současné době je Park studií a reflexe Pravíkov otevřen veřejnosti pouze při organizovaných akcích, jejichž seznam najdete v kalendáři. V případě, že chcete nějakou z plánovaných akcí navštívit, je nutné kontaktovat koordinátora konkrétní akce (jméno a kontakt najdete v kalendáři, případně v pozvánce) a závazně si rezervovat místo na akci. Společně se pak domluvíte na možnosti ubytování a stravování v Parku.
Stravování se většinou řeší na každé akci podle domluvy účastníků. Pokud je jídlo zajišťováno hromadně, vybírá se poplatek 100,- Kč za den (snídaně, oběd, večeře + celodenní občerstvení – svačinky, čaje, káva…).

Nocleh v Parku a okolí

V Parku je momentálně 10 míst k přespání během akcí (na pokrytí nákladů na provoz se vybírá poplatek 150 Kč za noc). V případě, že máte zájem o nocleh, kontaktujte koordinátora akce a domluvte se s ním, zda je ještě místo přímo v Parku či je nutné si domluvit nocleh jinde. Nabízíme několik tipů na ubytování v blízkém okolí Pravíkova:

  • Penzion Olga, Štítného 17, Kamenice nad Lipou, rezervace pokojů (cena od 300,- Kč za lůžko/noc, lze případně dohodnout i sleva): 723 262 974,
    www.penzionolga.com.
  • Hotel Beseda, Masarykova 22, Kamenice nad Lipou, telefon: 565 432 180
  • Cyklopenzion, Družstevní 551, Kamenice nad Lipou, cena od 200,- Kč za osobu/noc; www.workcentrum.cz/ubytovani.
  • Hotel Berger, Palackého 73, Kamenice nad Lipou, cena za osobu od 493,- Kč včetně snídaně; www.hotelberger.cz.

PARKS OF STUDY AND REFLECTION

Parks of study and reflection are places in different countries around the world, created based on people's needs, their desire for reflection, contemplation and meditation. People of different cultures and religions, who are close to the sensitivity of non-violent society, humanism, solidarity and respect, meet here.

More

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

en_GBEnglish (UK)