Humanisti na Sametovém posvícení 2013

http://youtu.be/ZW93WGcfU1Q

V neděli 17. listopadu 2013 se humanisté prezentující Park studií a reflexe, Silovo Poselství a humanistické organizace (Komunita pro lidský rozvoj, Humanistická strana, Svět bez válek a násilí, Světové centrum humanistických studií a Convergence of Cultures) připojili k Sametovému posvícení – satirickému karnevalu představujícímu různé iniciativy a organizace.

Tématem humanistů bylo násilí v současné společnosti i v dnešním člověku a jediná cesta, která nás od tohoto násilí může osvobodit: hluboká osobní změna.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština