Benefiční divadelní představení pro Park Pravíkov

Ve středu 26. září proběhne v Divadle Kámen benefiční představení hry Ras al Chajma, veškeré vstupné bude věnováno na podporu Parku studií a reflexe.
Po skončení představení proběhne diskuse k projektu, promítání, výstava fotografií.
Benefiční představení Divadla Kámen podpoří další část rekonstrukce Parku Pravíkov – vytvoření Centra studií a rozšíření ubytovací kapacity Centra práce.

Benefiční představení na podporu Parku Pravíkov
Ras al Chajma (poměrně souvislé vyprávění o ztrátě důležitého zařízení a o nadějných vyhlídkách, které z ní vzejdou)
DIVADLO KÁMEN
středa 26.9. od 19:30 hod.
cena 199,- Kč

Vstupenky jsou ke koupi přímo v divadle Kámen (www.divadlokamen.cz).
Kontakt – bližší informace o projektu Parků studií a reflexe a tomto benefičním představení: Simona Heřtusová, simona.hertusova@adopceafrika.cz, 608 301 270.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština