Zahradnický víkend

O víkendu 1.-2. listopadu 2014 proběhne v Parku studií a reflexe Pravíkov tradiční podzimní zahradnický víkend, tentokrát s podporou dvou profesionálních zahradnic.

V plánu jsou drobné úpravy terénu, sázení, sekání trávy, mulčování, celková kultivace a rozplánování Parku pro další rok.

Uvítáme jakékoliv zahradní přebytky (květiny – ideálně trvalky, keře, stromky), které lze přivézt osobně na víkend. Pokud jet neplánujete a přebytky byste rádi darovali, dejte nám vědět a my se pro ně zastavíme.

Kromě rostlin uvítáme i jakékoliv zahradnické náčiní – takové, se kterým se vám/nám bude dobře pracovat. 🙂

Přespání v Parku je nutné z důvodu kapacity zarezervovat na e-mailu bedy.ns@seznam.cz. Pobyt a spaní v Parku je během pracovních akcí zdarma. Pokud máte zájem o společné stravování, dejte nám také vědět (100,- Kč/den = snídaně, oběd, večeře, svačiny, pitný režim). Ložní prádlo si řeší každý sám, případně je k zapůjčení za 50,- Kč.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština