Zahájili jsme finanční sbírku

Od 4.4.2022 do 6.6.2022 běží finanční sbírka na dokončení rekonstrukce spojovací budovy v Parku studií a reflexe Pravíkov. Cílem je vybrat 450 000Kč, postavit velkou místnost na semináře, meditace a studium, dva další pokoje a koupelnu s příslušenstvím. Více informací o tom jak se do sbírky můžete zapojit naleznete na stránce Chci podpořit. Moc uvítáme i sdílení příspěvků na naší Facebookové stránce nebo rozesílání mailů svým přátelům (v případě zájmu o vzorový email, nás kontaktujte).

Rekonstrukce bude probíhat převážně svépomocí v rámci několika společných jarních a letních pracovních týdnů a víkendů. Budeme rádi když se na nich s vámi potkáme.

Zde přehled plánovaných jarních a letních akcí:
Tady je ke shlédnutí video představující projekt Parku studií a reflexe Pravíkov:

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština