Workshop „Cesta ohně“ – uchovávání, přenos a rozdělávání ohně

Cílem tohoto workshopu je přiblížit se hlubokým vnitřním prožitkům prostřednictvím práce s ohněm. Během 4 dnů projdeme cestou, kterou prošli naši dávní předkové – od objevení ohně a jeho uchovávání, přes jeho přemísťování, až po schopnost oheň rozdělat – vytvořit.

Od překonání strachu z ohně až po jeho ovládnutí uplynuly milióny let a nešlo jen o pokrok technologický, ale i o rozšíření vědomí – probuzení intuice „něčeho navíc“.

Praktická část bude propojena s okamžiky studia, osobními reflexemi, sdílením zkušeností…

Praktické informace k účasti:

Workshop sám o sobě je pořádán bezplatně, ale je potřeba se podělit o nezbytné náklady (stravování, ubytování a potřebné materiály na workshop): příspěvek na ubytování za jednu noc 200 Kč, stravování vlastní (nebo přibližně 150 Kč na den) a příspěvek na nákup materiálů na workshop (pyrit, dřevo…) max. 400 Kč na osobu.

Workshop je otevřen všem zájemcům, kvůli organizačním záležitostem je účast potřeba předem rezervovat.

Kdy: prodloužený víkend 6.–9. 7. (od čtvrtka 12:00 do neděle 17:00)
Kde: Park studií a reflexe Pravíkov (u Kamenice nad Lipou na Vysočině)
Bližší informace a registrace: Dana Feminová ( danafem@volny.cz, mobil: 777 711 911)

Pozvánka ke stažení:

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Parky studií a reflexe jsou místa v různých zemích po celém světě, která vznikla na základě potřeby lidí, jejich touhy po zamyšlení, rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština