Workshop „Cesta ohně“ – intuice hloubky lidského vědomí

Cílem tohoto workshopu je přiblížit se hlubokým vnitřním prožitkům lidského vědomí prostřednictvím práce s ohněm.

V průběhu workshopu se bude procházet cestou, kterou prošli naši dávní předkové – od objevení ohně a jeho udržování, přes jeho přenášení, až po schopnost oheň rozdělat. Tato praktická část bude propojena s okamžiky studia, meditacemi, osobními reflexemi, sdílením zkušeností…

Praktické informace k účasti:

Workshop sám o sobě je pořádán bezplatně, ale je potřeba se podělit o nezbytné náklady (stravování, ubytování a potřebné materiály na workshop). Kvůli organizačním záležitostem a omezenému počtu míst je účast potřeba předem rezervovat.

Kdy: víkend 2. – 4. června (od pátku 19:00 do neděle 17:00)
Kde: Park studií a reflexe Pravíkov (u Kamenice nad Lipou na Vysočině)
Informace a registrace: danafem@volny.cz, mobil: 777 711 911

Pozvánka ke stažení:

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština