Seminář Vnitřní průvodce

So  8.12. od 11:00 hod. – Ne 9.12. do 16:00 hod.

Každý z nás, i když o tom často ani nevíme, má  svého strážce a zároveň učitele v duchovním světě. Hlídají nás, chrání, vedou životem a činí nás silnějšími.

Mimořádně mocná technika osobního rozvoje, která může pomoci k většímu klidu, vyrovnanosti, inspiraci a koherenci v našich životech.

V příjemném prostředí Parku studí a reflexe na Vysočině se budeme věnovat relaxaci, meditaci, práci s představami, četbě a studiu i práci ve skupinkách. (Vhodné i pro úplné začátečníky, kteří mají chuť nebo potřebu se trochu posunout, lépe se poznat a naučit se některé techniky, jak se propojit s tím nejlepším co je součástí našeho vnitřního prožívání.)

Seminář je bezplatný, každý účastník si platí jen dopravu, jídlo a náklady ubytování (doprava vlastní – možnost se domluvit dle míst v autech,náklady na ubytování 150,- Kč, stravování po dohodě společně – rozpočítání nákladů). Kvůli omezené ubytovací kapacitě a organizaci je nutné se předem registrovat na email nebo telefonicky: Dana Feminová (danafem@volny.cz, 777711911).

www.parkpravikov.cz

„Moudrý je ten, kdo zná vlastní hluboké vzory, ale moudřejší je ten, kdo je dokáže dát do služeb nejlepších cílů“ – Silo, z knihy Polidštit Zemi

 

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština