Víkendový seminář „Cesta sebeosvobození“

Srdečně vás zveme na víkendový seminář „Cesta sebeosvobození“ inspirovaný Silovým Poselstvím. Tento seminář poskytne příležitost se do hloubky zamyslet nad tím, zda mne to, jak čelím situacím každodenního života, vede cestou vnitřního růstu a rozvoje. Umožní ujasnit si to, co skutečně potřebuji – ty nejhlubší aspirace pro můj život a mé blízké – a především naučí techniky jak soustředit energii k jejich naplnění.

„Žádost“ a zkušenost „Dobrého bytí“

Společně budeme zkoušet, jak se na chvíli propojit se Silou v našich srdcích a myslích a odtamtud požádat pro sebe, své drahé, pro svět… Jen na okamžik přerušit to, co se ve tvém životě děje, stačí k tomu, aby ses spojil se svým nitrem a aby se pocity a myšlenky vyjasnily.

Budeme se věnovat relaxaci, meditaci, práci s představami, četbě a studiu, osobní reflexi i práci ve skupinkách.

„Ale navzdory všemu…přes to všechno…navzdory této nešťastné spoutanosti si něco jemného jako zvuk z dálky, něco lehkého jako ranní vánek, něco, co je zpočátku velmi jemné, začíná otevírat svou cestu v nitru lidské bytosti.“ – Silo

Akce začíná v sobotu 11.2. v 10:00 hodin a končí v neděli 12.2. v 19:00 hodin v Parku studií a reflexe Pravíkov (Pravíkov 18 – Kamenice nad Lipou, Vysočina).

Seminář je bezplatný, každý účastník si platí dopravu a jídlo (doprava vlastní – možnost se domluvit dle míst v autech, stravování bude zajištěno společné za poplatek 100,- Kč na den); na pokrytí nákladů na provoz Parku se vybírá 150,- Kč za noc.

Kvůli organizaci je nutné se předem registrovat na e-mail nebo telefonicky!
Kontakt a registrace: Dana Feminová (danafem@volny.cz, 777 711 911).

Pozvánku ve formátu pdf naleznete zde.

Pořádá: Komunita Silova Poselství Cesta
komunita-cesta.webnode.cz
www.silo.net

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Parky studií a reflexe jsou místa v různých zemích po celém světě, která vznikla na základě potřeby lidí, jejich touhy po zamyšlení, rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština