Víkendový seminář „Cesta sebeosvobození“

Srdečně vás zveme na víkendový seminář „Cesta sebeosvobození“ inspirovaný Silovým Poselstvím. Tento seminář poskytne příležitost se do hloubky zamyslet nad tím, zda mne to, jak čelím situacím každodenního života, vede cestou vnitřního růstu a rozvoje. Umožní ujasnit si to, co skutečně potřebuji – ty nejhlubší aspirace pro můj život a mé blízké – a především naučí techniky jak soustředit energii k jejich naplnění.

„Žádost“ a zkušenost „Dobrého bytí“

Společně budeme zkoušet, jak se na chvíli propojit se Silou v našich srdcích a myslích a odtamtud požádat pro sebe, své drahé, pro svět… Jen na okamžik přerušit to, co se ve tvém životě děje, stačí k tomu, aby ses spojil se svým nitrem a aby se pocity a myšlenky vyjasnily.

Budeme se věnovat relaxaci, meditaci, práci s představami, četbě a studiu, osobní reflexi i práci ve skupinkách.

„Ale navzdory všemu…přes to všechno…navzdory této nešťastné spoutanosti si něco jemného jako zvuk z dálky, něco lehkého jako ranní vánek, něco, co je zpočátku velmi jemné, začíná otevírat svou cestu v nitru lidské bytosti.“ – Silo

Akce začíná v sobotu 11.2. v 10:00 hodin a končí v neděli 12.2. v 19:00 hodin v Parku studií a reflexe Pravíkov (Pravíkov 18 – Kamenice nad Lipou, Vysočina).

Seminář je bezplatný, každý účastník si platí dopravu a jídlo (doprava vlastní – možnost se domluvit dle míst v autech, stravování bude zajištěno společné za poplatek 100,- Kč na den); na pokrytí nákladů na provoz Parku se vybírá 150,- Kč za noc.

Kvůli organizaci je nutné se předem registrovat na e-mail nebo telefonicky!
Kontakt a registrace: Dana Feminová (danafem@volny.cz, 777 711 911).

Pozvánku ve formátu pdf naleznete zde.

Pořádá: Komunita Silova Poselství Cesta
komunita-cesta.webnode.cz
www.silo.net

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština