Týden nenásilné kultury

Humanistické centrum zve na Týden nenásilné kultury (osobní rozvoj, workshopy, studium, zahradničení, keramika) v Parku studií a reflexe Pravíkov, který se bude konat 11. až 17. srpna 2014.

Účast je otevřená všem, kteří chtějí prohlubovat kulturu nenásilí. Není nutné účastnit se celého týdne, je možné přijet na libovolnou dobu. V prostředí otevřené komunikace a v krásné krajině Vysočiny bude možné pomoci se zahradními pracemi a stavbou Parku, účastnit se seminářů, kurzů, workshopů (téma nenásilí, praktiky sebepoznání, relaxace, dynamické meditace, zážitek vnitřního míru a dobrého bytí, práce s představami a psychofyzickou energií, tvořivá práce s keramikou,…).

Program se bude odvíjet podle počtu a zájmů účastníků. Účast na všech aktivitách je zdarma. Příspěvek na provoz Parku je 150 Kč za den a noc (případně jen 50 Kč za den bez přespání), v případě společného stravování 100 Kč za den.

Pro informace a rezervace: Táňa Bednářová, tel: 604 983 875, tana.bednarova@gmail.com.
Rezervace předem je nezbytná.

www.HumanistickeHnuti.cz

Pozvánka ke stažení: Invito settimana 2014 tania

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Parky studií a reflexe jsou místa v různých zemích po celém světě, která vznikla na základě potřeby lidí, jejich touhy po zamyšlení, rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština