Slavnostní inaugurace Parku studií a reflexe Pravíkov

SLAVNOSTNÍ INAUGURACE PARKU PRAVÍKOV
SPOLEČNÁ ŽÁDOST ZA HLUBOKOU ZMĚNU
OSLAVA LETNÍHO SLUNOVRATU

sobota 23. června 2012, 14 hodin
Pravíkov 18, Kamenice nad Lipou – Pravíkov

V červnu 2011 se začala tvořit historie Parku Pravíkov. Nyní vás zveme, abyste se k nám připojili při oslavě dalšího kroku na této cestě.

Během Slavnostní inaugurace budou odhaleny první elementy Parku – fontána jako symbol životní energie a brána oddělující prostor každodenního života od prostoru poklidu a reflexe.

V toto symbolické datum společně požádáme o to, aby se mohlo projevit to nejlepší v každém z nás a aby byl Park Pravíkov jasným bodem v šeru nejisté doby a pomohl najít cestu k budoucnosti plné světla a radosti.

Podrobnější informace o inauguraci najdete zde.

Detailní program, odkaz na registrační formulář a další informace najdete zde.

Parky studií a reflexe jsou bránou do světa, který přesahuje každodenní život.

Jsou místem pro všechny, kteří se chtějí zastavit a hledat odpovědi na otázky o smyslu života, překonání bolesti a utrpení, o budoucnosti…

Jsou to místa setkávání a kontaktu s tím nejlepším v nás i v ostatních.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština