Setkání s Piou F.

Pia Figueroa bude v úterý 29. října v Divadle Kampa prezentovat svou knihu Silo: Mistr naší doby. V pátek 1. listopadu se uskuteční neformální setkání v Parku Pravíkov, kde bude možné popovídat si s ní o tématech jako Humanistické hnutí, Škola Parků studií a reflexe, Silovo Poselství, monografie…
Setkání je určeno zejména pro mistry Školy a lidi s hlubokým zájmem o Silovo učení a aktivity směřující k naplňování principů Nového humanismu.

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština