Seminář na téma Aforismy… aneb co sakra chci?!

Srdečně vás zveme na jednodenní seminář osobní práce na téma Aforismy… aneb co sakra chci?! Budeme se věnovat relaxaci, meditaci, práci s představami, četbě a studiu, osobní reflexi i práci ve skupinkách.

Osobní Aforismus je věta, představa nebo jednoduchá myšlenková konstrukce, která vede mé myšlenky, pocity a činy určitým směrem.

Když se chystáme udělat něco, co je pro nás důležité, potřebujeme mít jasné myšlenky a představy, potřebujeme důvěru a přesvědčení, že to, co děláme, dopadne dobře, a potřebujeme uskutečnit všechny jednotlivé kroky k dosažení toho, co si přejeme.

Akce proběhne v neděli 15. ledna 2012 od 10 do 19 hodin v Parku studií a reflexe Pravíkov (Pravíkov 18 – Kamenice nad Lipou, Vysočina)

Seminář je bezplatný, každý účastník si platí jen dopravu a jídlo (dopravu si každý zařizuje sám, stravování bude zajištěno společné za poplatek 100,- Kč na den).

Kvůli organizaci je nutné se předem registrovat na e-mail nebo telefonicky!

Kontakt a registrace:
Dana Feminová (danafem@volny.cz, 777 711 911),
Petra Duhajská (peta.duhajska@seznam.cz, 724 595 639).

Pořádá:
Komunita Silova Poselství Cesta
komunita-cesta.webnode.cz
www.silo.net

„Myšlenky vytvářejí a přitahují činy.
Myšlenky spojené s vírou vytvářejí velké činy a také přitahují velké činy.
Myšlenky opakované s vírou vytvářejí největší sílu v činech a také takové činy přitahují.“
– Silo

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština