Prožitkový seminář Cesta k sebeosvobození

Jaký je smysl života? Kdo jsem a kam směřuje můj život? Existuje jiná skutečnost než ta každodenní? Je možné dosáhnout hluboké vnitřní zkušenosti, která by vyvolala rozšíření vědomí a pozitivní změny? Je možné změnit dnešní násilnou a nespravedlivou společnost?

„Nehovořím k tobě o svobodě jako o něčem statickém, ale o tom, jak se krok za krokem osvobodíš tak, jako se poutník osvobozuje od prošlé cesty, když se blíží ke svému městu.“
Silo, Vnitřní pohled

4 dny pro osobní rozvoj, studium, meditace a praktická cvičení
21. – 25. srpna 2013, Park studií a reflexe Pravíkov

Seminář je inspirován Novým humanismem a Siloistickou Školou (praktiky sebepoznání, relaxace, cvičení na pozornost, dynamické meditace, zážitek vnitřního míru a dobrého bytí, práce s představami a psychofyzickou energií, tvořivá práce s keramikou s výpalem metodou afrického raku)

Pro informace a rezervace: Dana Feminová, 777 711 911, danafem@volny.cz – Rezervace předem je nezbytná!

 

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Parky studií a reflexe jsou místa v různých zemích po celém světě, která vznikla na základě potřeby lidí, jejich touhy po zamyšlení, rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština