Pravíkovské dny pro rozvoj

PRAVÍKOVSKÉ DNY PRO ROZVOJ
Meditačně-pracovní víkendy v Parku studií a reflexe Pravíkov

Pravíkovské dny pro rozvoj I:  1.-3.5.2015
Pravíkovské dny pro rozvoj II:  8-10.5.2015
Pravíkovské dny pro rozvoj III:  27-28.6.2015
Pravíkovské dny pro rozvoj IV:  17-19.7.2015
Pravíkovské dny pro rozvoj V:  14-16.8.2015

Pět prodloužených víkendů věnovaných dalšímu kroku ve společném vytváření tohoto speciálního místa i na cestě vnitřního rozvoje. Když se rozvíjí Park, rozvíjí se i každý v něm!

Program:

  • další fáze rekonstrukce Centra studií (dokončení úprav obvodových zdí – bourání, kopání, pomoc při stavbě; v létě výměna střešní krytiny)
  • při dostatečném počtu lidí i zahradničení a další drobné i rozsáhlejší úpravy, údržba a vylepšení Parku
  • každý den ranní a večerní společné ceremonie a meditace, prostor pro sdílení zajímavých zkušeností, otázek a zamyšlení

Kontakt, více informací a rezervace míst na spaní: Daniela Cachová (724 785 876, bedy.ns@seznam.cz). Za spaní a pobyt v Parku se během pracovních akcí neplatí, stravování je možné zajistit společné za 100 Kč/den.

„Parky studií a reflexe zdůrazňují hledání a projev posvátného – tedy těch nejlepších aspirací člověka, který se dnes připravuje k probuzení z hlubokého spánku.“

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština