Pravíkovské dny pro rozvoj červen-srpen

PRAVÍKOVSKÉ DNY PRO ROZVOJ
Meditačně-pracovní víkendy v Parku studií a reflexe Pravíkov

Pravíkovské dny pro rozvoj III:  27-28.6.2015
Pravíkovské dny pro rozvoj IV:  17-19.7.2015
Pravíkovské dny pro rozvoj V:  14-16.8.2015

Tři letní víkendy (v květnu už dva prodloužené víkendy proběhly) věnované dalšímu kroku ve společném vytváření tohoto speciálního místa i na cestě vnitřního rozvoje. Když se rozvíjí Park, rozvíjí se i každý v něm!

Program:

  • další fáze rekonstrukce Centra studií (dokončení úprav obvodových zdí – bourání, kopání, pomoc při stavbě; v létě výměna střešní krytiny)
  • při dostatečném počtu lidí i zahradničení a další drobné i rozsáhlejší úpravy, údržba a vylepšení Parku
  • každý den ranní a večerní společné ceremonie a meditace, prostor pro sdílení zajímavých zkušeností, otázek a zamyšlení

Kontakt, více informací a rezervace míst na spaní: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com). Za spaní a pobyt v Parku se během pracovních akcí neplatí, stravování je možné zajistit společné za 100 Kč/den.

„Parky studií a reflexe zdůrazňují hledání a projev posvátného – tedy těch nejlepších aspirací člověka, který se dnes připravuje k probuzení z hlubokého spánku.“

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Parky studií a reflexe jsou místa v různých zemích po celém světě, která vznikla na základě potřeby lidí, jejich touhy po zamyšlení, rozjímání a meditaci. Setkávají se zde lidé různých kultur a vyznání, kterým je blízká citlivost nenásilné společnosti, humanismu, solidarity a respektu.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština