Pouť spirituální inspirace

POUŤ SPIRITUÁLNÍ INSPIRACE

Sobota 19. září 2015

Společná cesta hledání vnitřního míru a víry v to nejlepší v sobě i v ostatních.

„Přerušit na okamžik to, co se ve tvém životě děje, stačí k tomu, aby ses spojil se svým nitrem a aby se tvé pocity a myšlenky vyjasnily.“ – Silo

Sejdeme se v 11:00 u kašny na Masarykově náměstí v Pelhřimově. Délka pouti je asi 17 km.

Pouť bude zakončena společnou Žádostí v Parku studií a reflexe Pravíkov. Program v Parku bude pokračovat i v neděli, kdy společně oslavíme podzimní rovnodennost.

V Parku je k dispozici 10 míst k přespání. Lze přespat také venku ve vlastních stanech. Příspěvek na provoz Parku je 100 Kč/noc (50 Kč/noc ve stanu), 50 Kč/den. Stravování je možné zajistit společné za 100 Kč na den.

Účast na pouti není nutné předem potvrzovat, postel v Parku je potřeba rezervovat.

V případě potřeby dopravy z Pravíkova zpět do Pelhřimova nás kontaktujte.

Bližší informace: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com).

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština