Podrobnější informace o červnové Inauguraci

Slavnostní Inaugurace Parku studií a reflexe Pravíkov se rychle blíží, o víkendu 23. – 24. června uvítá Park spoustu českých i zahraničních hostů, takže vás prosíme o pomoc se všemi organizačními záležitostmi včasným vyplněním rezervačního formuláře.

Nástin programu:
pátek 22. června, 19:00 – společná večeře v Praze v Restauraci Zorto, Nekázanka 6
sobota 23. června – hlavní program (slavnostní Inaugurace, symbolické ceremonie, společná žádost, oslava letního slunovratu), společná večeře v blízkosti Parku
neděle 24. června – volnější program (diskusní skupinky, promítání videí, ceremonie), společná večeře v Praze

Občerstvení – během obou dnů bude v Parku ke koupi jídlo a pití formou bufetu.

Ubytování – možnost přenocování ze soboty na neděli v penzionech v okolí Parku – po vyplnění rezervačního formuláře zajistíme ubytování dle volné kapacity
(pro představu: cena za osobu a noc od 200,- do 300,- Kč, možnosti: www.workcentrum.cz, Hotel Beseda, www.soukamenice.cz, pro náročnější: 750,- Kč za noc a osobu: Hotel Berger, www.hotelberger.cz).

Doprava – společné autobusy z Prahy pojedou v sobotu 23.6. v 10:00 hod., návrat autobusem zpět do Prahy bude možný v sobotu večer nebo v neděli večer (nutno rezervovat).

Registrace – pro zajištění všech organizačních záležitostí (dopravu autobusy, občerstvení a společné večeře, ubytování v okolí Parku) bychom potřebovali co nejpřesněji vědět, kolik nás bude. Proto vás prosíme o vyplnění registračního formuláře. Pomůže nám to i v případě, že nechcete zajistit ani dopravu ani ubytování, protože i kvůli občerstvení potřebujeme vědět, kolik lidí se zúčastní. Pro zajištění dopravy autobusem, ubytování  i společných večeří je rezervace nezbytná.

Registrační formulář najdete zde.

Informace a dotazy k rezervacím: Dana Feminová (danafem@volny.cz, 777 711 911).

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština