Jarní víkend v Parku Pravíkov

Od soboty 30. března do pondělí 1. dubna bude Park otevřen každému, kdo bude chtít přijít a dozvědět se něco víc o projektu Parků studií a reflexe, o možnostech jak se aktivně zapojit, o akcích probíhajících v Parku Pravíkov, pro každého, kdo bude chtít strávit čas v klidném místě určeném pro meditaci a studium, bude chtít poznat nové lidi, podívat se na inspirativní videa nebo prostě jen chvíli v klidu posedět.

V sobotu společně symbolicky oslavíme příchod jara, po celý prodloužený víkend bude prostor pro diskuse, společné ceremonie, promítání, sdílení zajímavých zkušeností… 

Není třeba se předem ohlásit, rezervace je potřeba jen v případě, že byste chtěli v Parku přespat. K dispozici bude lehké občerstvení za symbolický příspěvek.

Bližší informace: Petra Duhajská (724 595 639, peta.duhajska@gmail.com).

PARKY STUDIÍ A REFLEXE

Inspirováni desítkami Parků studií a reflexe v různých zemích na celém světě tvoříme od roku 2011 první český Park v malebné vesničce Pravíkov na Vysočině. Vytváříme prostory určené ke kontaktu s tím nejlepším v nás i ostatních. Pořádáme semináře, workshopy, pobyty, prezentace a mnoho dalších akcí pro veřejnost. Naším záměrem je sdílet hlubokou moudrost založenou na zkušenosti s těmi, kdo touží poznávat svět za hranicí každodenního.

Nejsme financováni žádnými organizacemi či fondy, fungujeme pouze na základě darů a příspěvků jednotlivců, kterým dává existence tohoto místa smysl.

Více

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

ZPRAVODAJ

cs_CZČeština